Rüyada alim mezarlığı görmek

Sait M.(19) - Ankara sordu : "rüyada alim mezarlığı görmek açıklar mısınız? "

Rüyada alim mezarlığı görmek, getirili işler yapacağına, kısa zamanda duyulacak memnun edici değişimlere, güzel gelire, güvenli yaşamaya, feraha kavuşmaya, dingin yaşayacağına, arkadaşlık ilişkilerinde mutluluğa, maddi külfeti bulunan tanımadığı birinden uzaklaşmaya, duygusal hayatın iyi gittiğine, sağlıklı yaşamaya, zorluk çekmeden kazanılan rızka işaret eder. Başka görüşlere göre de saklanansırların meydana döküleceğine, yalancı insana, maddi kayba, kıymet düşmesine, kederden sıyrılamamaya işarettir. Bazen de rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler: Bu rüya uzun bir bekleyişin sonunda kazandığı güce, cefa ile birlikte özlediği rahatlığa, mağlubiyetten sonra hak edilen huzura, meşakkatle birlikte hak edilen temiz rızka yorulmaktadır.

"Rüyada alim mezarlığı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamı hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada alim mezarlığı görmek
  • Rüya yorumlayan, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler vb. pek çok etken ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Çok fazla psikolojik sorunları bulunan insanlar haricinde her birey rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüyalar alemi, büyük ve manevi bir dünyadır.
  • Uyku, geçici ölüm olarak da değerlendirilir
  • Rüyalar yorumları yapılırken mutlaka, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya yorumları kesinlikle hayra yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada alim mezarlığı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.