Rüyada Allah demek ne demek

İris F.(44) - Avusturya sordu : "hayırlı akşamlar; Bir gece önce garip bir rüya gördüm. rüyada Allah demek ne demek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada Allah demek ne demek, problemlerden uzak bir hayatı olacağına, uzun ömre, samimi genç tanıdığa, imrenilen bir mutluluğa, dünyalığa gelecek artışa, hak edilmiş ziynete, arkadaşlık ilişkilerinde başarıya, bonkör memura, bereketli günlere, parasal yükü bulunan tanıdığından uzak durulacağına, paranın hayırlı olmasına yorulur. Olumsuz anlamda ticari problemlere, korkuya olmasına, kötülükten emin olmaya, sıkıntıdan sıyrılamamaya, sağlığın tehlike altında olduğuna işaret eder. Kimi tabirciler dediler ki: Görülen rüya hatalarının ardından hak ettiği daha çok kazanca, umudunu kestikten sonra hayalini kurduğu hayra, zorlanarak kavuştuğu rahata, zahmetle birlikte elde ettiği mülke delalet eder.

"Rüyada Allah demek ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamları konusunda en çok merak edilenler

rüyada Allah demek ne demek
  • Rüyada bir iç ses vardır. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, tanımadığımız insanların isimlerini söyler.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından farklı açıklamalar yapılmıştır.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz sinemadan tam renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka yorumdan rüyayı görenin nasıl etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, sinirsel sorunlara sebep olacak değerlendirmelerden zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Çok fazla psikolojik sorunları bulunan insanlar haricinde her birey rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Hayvanlar ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada Allah demek ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.