Rüyada Allah isimlerini görmek

Handan A.(19) - Hatay sordu : "rüyada Allah isimlerini görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada Allah isimlerini görmek, dingin bir hayat sürdüreceğine, faydalı uğraşlara gireceğine, bir kaç hafta içinde alınacak hayırlı havadis öğrenmeye, eli açık akrabaya, işyerinde terfiye, hayırlı işler ile meşgul olacağına, güvenli hissetmeye, finansal külfeti bulunan kimseden uzak durulacağına, özlemi duyulan bir başarıya, büyük mevkiye ulaşılacağına, vefakar arkadaşa delalettir. Bazen de düşmanlığını göstermeyen akrabaya, sırların meydana çıkacağına, çözümü karmaşık bir problemle karşılaşılacağına, eğitimsiz bir tanıdığa, sıkıntı verici bir olayla yüzyüze gelineceğine delalettir. Bazı durumlar için de rüya uzmanları şöyle dediler: Görülen rüya yardım alarak kazandığı zenginliğe, sıkıntılara göğüs gererek gözlediği toplu paraya, meşakkatle ulaştığı servete, sıkıntılarının sonunda kazandığı rahata işaret eder.

"Rüyada Allah isimlerini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin anlamı konusunda bilmedikleriniz

rüyada Allah isimlerini görmek
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler vb. bir çok faktör üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve hala önemini devam ettirmektedir.
  • Rüya tabiri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Düş denilen şey, uyurken görülen tuhaf durumlardır
  • Beynimiz duyularımızın gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarda birleştirebilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada Allah isimlerini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.