Rüyada Allaha el açıp dua etmek

Serdar Y.(36) - İsveç sordu : "rüyada Allaha el açıp dua etmek yorumlar mısınız? "

Rüyada Allaha el açıp dua etmek, hayırlı uğraşlar yapacağına, dostlarla yaşamaya, arzu edilen kuvvete ermeye, ikili ilişkilerde muvaffakiyete, görgülü orta yaşlı kimseye, şöhrete kavuşulacağına, mutlu olmaya, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, güvenli olmaya, sorunlardan uzak bir hayat süreceğine, işyerinde terfiye delalettir. Bir diğer yoruma göre de yalancı bir kişiye, can sıkıcı hale düşmeye, fenalığını göstermeyen dosta, sıkıntıya yaşama, ticari sıkıntıya yorulmaktadır. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya uzmanları şöyle derler ki: Bu zorluklara göğüs gererek hasret duyduğu şana, zorlanarak kazandığı mala, cefa çektikten sonra hasret duyduğu zenginliğe, zorlanarak kavuştuğu rahatlığa delalet eder.

"Rüyada Allaha el açıp dua etmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin anlamları ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada Allaha el açıp dua etmek
  • Ortalama her gece bir iki saat civarı süreyle rüya görürüz.
  • Yaklaşık bir kişinin ömrünün tahminen 3te 1ini, farklı bir deyişle yaklaşık yetmişbeş yıllık bir ömrün yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Rüya tabirlerinin kılavuz nitelikte olduğu kesinlikle göz önüne alınmalı, emarelere bakılarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın aşamada ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüyalar yorumları yapılırken kesinlikle, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada Allaha el açıp dua etmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.