Rüyada Allaha secde etmek

Erol Z.(47) - İstanbul sordu : "Gördüğüm nerdeyse tüm yorumlar web sitenizde var ancak rüyada Allaha secde etmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada Allaha secde etmek, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, getirili yatırım gerçekleştireceğine, memuriyette mevkiye gelineceğine, sosyal yaşamda muvaffakiyete, istenilen bir geleceğe, mutlu olmaya, şöhrete ulaşmaya, servete, düşkünlükten sıyrılmaya, beceri sahibi bir insana, verdiği sözüne bağlı kalacağına işarettir. Ayrıca korktuğu şeyden emin olmaya, korkulanın başına gelmesine, karışık bir sorunla karşılaşılacağına, huzurunun kaçacağına, mutsuz edici bir sorunla karşılaşılacağına yorulur. Geniş bir çerçeveden bakan ulemalar şöyle yorumlarlar: Görülen rüya verdiği uğraşların sonunda ümit ettiği servete, çektiği zorlukların sonunda hayalini kurduğu daha iyi kazanca, çektiği zorlukların meyvesini alarak hak edilen mevkiye, sıkıntı sonrasında hak edilen iyi bir geleceğe yorulmaktadır.

"Rüyada Allaha secde etmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizleri ile ilgili merak edilenler

rüyada Allaha secde etmek
  • Rüya yorumlayanın 6. hissinin güçlü olması gereklidir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlak suretle yorumdan rüya sahibinin ne derecede etki altında kalacağını değerlendirmeli, sinirsel sıkıntılara yol açabilecek değerlendirmelerden zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Beynimiz kendiliğinden yüzler ortaya çıkaramaz. Rüyalarda görülen suratlar yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Hepimiz ömrümüz sırasında çok sayıda yüz gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız surat yeteneğine sahibiz.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya Yorumları uykuda insanın bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Ortalama bir insan ömrünün ortalama üçte birini, başka bir deyişle tahminen 75 yıllık bir yaşamın 25 senesini uykuda geçirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada Allaha secde etmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.