Rüyada Allahın isimlerini duymak

Tolga T.(21) - Bursa sordu : "rüyada Allahın isimlerini duymak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada Allahın isimlerini duymak, sağlıklı yaşamaya, büyük mevkiye çıkacağına, duygusal yükü olan tanımadığı bir kişiden uzaklaşmaya, mutlu zamanlara, cömert memura, kolay elde edilen rızka, karlı girişimler içinde bulunacağına, yüksek ticari kazançlara, karmaşadan uzak yaşayacağına, hüner sahibi bir insana, helal ganimete yorulur. Ayrıca mesuliyetten ötürü mağdur olmaya, fukaralığa, karışık bir olayla karşılaşılacağına, kötü huylu bir akraba tarafından zarar görmeye, parasal zorluğa delalettir. Bazı durumlarda da rüya tabircileri dediler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntılarının sonunda kazandığı daha çok kazanca, cefa ile birlikte elde ettiği feraha, sıkıntılara göğüs gererek düşlediği daha iyi kazanca, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hak edilen şana delalettir.

"Rüyada Allahın isimlerini duymak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamları ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada Allahın isimlerini duymak
  • Rüya tabirleri kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüyada genellikle iç spiker vardır. Daha önce gitmediğimiz şehirlerin, tanımadığımız kişilerin isimlerini bildirir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya tabircisi, mutlaka mezhepler, adetler, toplumsal ananeler vs. pek çok nokta üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Uyandıktan 10 dk. geçince %90ını hatırlamayız.
  • Rüya yorumlarının kılavuz nitelikte olduğu mutlak suretle göz önünde bulundurulmalı, mesajlara bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada Allahın isimlerini duymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.