Rüyada Allahın isimlerini ezberlemek

Mevlüt B.(45) - İstanbul sordu : "Rüya tabirlerinizi epeydir yakından inceledim. İki gün önce anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada Allahın isimlerini ezberlemek yorumlayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada Allahın isimlerini ezberlemek, devlette mevkiye çıkılacağına, sorunlardan uzak kalacağına, getirili uğraşlara, paranın verimli olacağına, mülke gelecek artışa, iyi şansa, düşkünlükten uzak durmaya, eli açık kadına, üne sahip olunacağına, iyi bir birlikteliğe, yağmura delalet eder. Nadiren de düşmanından emin olunacağına, sırların açığa çıkacağına, maddi zarara, zorluğa düşmeye, mutsuzluktan sıyrılamamaya delalet eder. Farklı düşünen ulemalar şöyle derler ki: Görülen rüya zamanla hasret duyduğu kazanca, kaybettikten sonra gözlediği saygınlığa, sıkıntıyla kazandığı itibarlı mertebeye, meşakkatle hak edilen itibara işaret eder.

"Rüyada Allahın isimlerini ezberlemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamları ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada Allahın isimlerini ezberlemek
  • Bazı zaman açıkça bazen de dolaylı biçimde gelecekte haberler alınır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüya alemi, büyük ve manevi bir dünyadır.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli açıklamalar getirilmiştir.
  • Belirgin herhangi bir nesne görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Zihnimiz bedenimizin gerçekten duyduğu olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali olarak da değerlendirilir

Yasal Uyarı: "Rüyada Allahın isimlerini ezberlemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.