Rüyada Allahın isimlerini söylemek

Ersin F.(46) - Kırıkkale sordu : "rüyada Allahın isimlerini söylemek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada Allahın isimlerini söylemek, emniyetli yaşamaya, isteklerin hayata geçeceğine, sağlıklı hayata, kendisini sevenlerle gülmeye, aşk hayatında mutluluğa, servete, sakin bir hayat süreceğine, paranın bereketli olmasına, finansal külfeti olan bir kimseden kurtulmaya, ticari getirisi yüksek iş içinde bulunacağına, şana sahip olmaya işarettir. Olumsuz anlamda zora düşmeye, art niyetli bir yabancıya, düşmanından emin olunacağına, karışık bir sorunla yüzyüze gelineceğine, korkulanın olmasına işarettir. Farklı bir açıdan bakan rüya uzmanları şöyle derler ki: Bu verdiği uğraşların sonunda istediği beceriye, zorlukların ardından kavuştuğu rahatlığa, meşakkatle birlikte kazandığı daha çok kazanca, sıkıntıya düşerek elde ettiği daha çok kazanca delalettir.

"Rüyada Allahın isimlerini söylemek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabir edilmesi ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada Allahın isimlerini söylemek
  • Çok fazla psikolojik sorunları bulunan insanlar haricinde her birey rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya Tabirleri yapan kişinin tüm geçmiş tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüya Yorumu uyurken insanın bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Yaklaşık bir bireyin ömrünün yaklaşık üçte birini, diğer bir deyişle ortalama 75 yıllık bir yaşamın yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Rüya tabircisi, mutlak suretle tabirden rüya görenin nasıl etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, sinirsel problemlere sebep olabilecek tabirlerden zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada Allahın isimlerini söylemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.