Rüyada Allahın isimlerini yazmak

Erdal İ.(28) - Diyarbakır sordu : "Fikrimce rakipleri arasında en ayrıntılı rüya tabiri internet sitesi sizinki. rüyada Allahın isimlerini yazmak açıklar mısınız? "

Rüyada Allahın isimlerini yazmak, özlemi duyulan bir geleceğe, emniyetli yaşamaya, sevince kavuşmaya, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, kısa sürede duyulacak sevindirici gelişmelere, maddi yükü olan kimseden kurtulmaya, duygusal hayatın yolunda olduğuna, aydınlık yarınlara, kazançlı atılım içinde bulunacağına, yağmura, merhametli arkadaşa yorulur. Bir diğer yoruma göre de ferahının kaçacağına, maddi sıkıntıya, korkulanın olmasına, sıhhatin yitirileceğine, saklanansırların açığa çıkacağına yorulur. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler derler ki: Kişinin gördüğü rüya zorlukların ardından hasret duyduğu saygınlığa, uğraşlarının sonunda düşlediği berekete, zahmetle ümit ettiği başarıya, zahmet çekerek ümit ettiği hayra işaret eder.

"Rüyada Allahın isimlerini yazmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumu konusunda bilmedikleriniz

rüyada Allahın isimlerini yazmak
  • Rüya Tabiri uykuda kişinin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya alemi, geniş ve soyut bir dünyadır.
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada hissettiği olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Tahminen bir insan hayatının ortalama üçte birini, diğer bir yorumla ortalama yetmişbeş yıllık bir ömrün 25 yılını uyuyarak tüketir.
  • Beynimiz kendiliğinden suratlar ortaya çıkaramaz. Uykuda karşılaşılan suratlar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz fakat hatırlamadığımız simalardır. Her birimiz yaşantımız boyunca onbinlerce sima gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz görme yeteneğine sahibiz.
  • İleri derecede psikolojik problemleri olan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada Allahın isimlerini yazmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.