Rüyada Allahin isimlerini zikretmek

Ethem T.(28) - Elazığ sordu : "Açık ara internette bulunan en ayrıntılı rüya tabirleri web sitesi burada. rüyada Allahin isimlerini zikretmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada Allahin isimlerini zikretmek, yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine, verilen sözün yerine getirileceğine, kazanılan ziynete, hayırlı akrabaya, samimi orta yaşlı kadına, mutlu günlere, sosyal yaşamda mutluluğa, kolay elde edilen servete, kuvvet sahibi olmaya, bol talihe, uzun ömre delalet eder. Aynı zamanda fesat bir tanıdığa, yoksulluğa, kedere düşmeye, kötülükten emin olmaya, maddi sıkıntıya yorulur. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya uzmanları şöyle tabir ederler ki: Bu sıkıntı sonrasında ulaştığı beceriye, sıkıntı çekerek hak ettiği ticari kazanca, zahmet çekerek umduğu temiz kazanca, sıkıntıları aşarak hayalini kurduğu paraya delalet eder.

"Rüyada Allahin isimlerini zikretmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabiri hakkında en çok merak edilenler

rüyada Allahin isimlerini zikretmek
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz filmden renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı hisler yaşarlar.
  • Yaklaşık bir bireyin hayatının ortalama 3te 1ini, diğer bir tabirle tahminen yetmişbeş yıllık bir yaşamın yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Rüya tabirinin rehber nitelikte olduğu kati suretle değerlendirilmeli, mesajlara dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka takva, adetler, toplumsal ananeler vs. bir çok parametre konusunda birikim sahibi olmalıdır.
  • Bazı zaman açık olarak bazı zaman da üstü kapalı biçimde geleceğe dair mesajlar görülür.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın aşamada dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada Allahin isimlerini zikretmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.