Rüyada Allahin isimlerini

Kadir Ç.(42) - Zonguldak sordu : "Paylaştıklarınızı bir süredir dikkatle inceledim. rüyada Allahin isimlerini yorumlayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada Allahin isimlerini, kazançlı günlere, büyük makama ulaşacağına, sıkıntı çekmeden kazanılan mala, gıpta ile bakılan güç sahibi olmaya, sözüne bağlı kalacağına, düşkünlükten feraha çıkmaya, bonkör insana, huzurlu bir hayat sürdüreceğine, sevince kavuşmaya, özlemi duyulan bir kazanca, yağmura işarettir. Başka görüşlere göre de fenalığını gizleyen yabancıya, düşmanından emin olunacağına, iyi hali yitirmeye, sevimsiz hale gelmeye, kıymet kaybetmeye yorulmaktadır. Bazı durumlar için de rüya tabircileri şöyle dediler ki: Bu çektiği sıkıntıların meyvesini alarak istediği ganimete, umudunu yitirdikten sonra hayalini kurduğu iyi bir geleceğe, uğraşlarının sonunda kazandığı iyi bir geleceğe, zorlukları aşarak hasret duyduğu iyi bir geleceğe delalettir.

"Rüyada Allahin isimlerini" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamları hakkında bilmedikleriniz

rüyada Allahin isimlerini
  • Rüya Tabirleri yapan kimsenin bütün eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Bir çok hayvan kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya diye adlandırılan şey, uyurken yaşanan garip hallerdir
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif hisler yaşarlar.
  • Rüya tabirleri mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Belirli bir nesne barındıran rüya, genellikle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç ses bulunur. Bilmediğimiz ülkelerin, tanışmadığımız insanların isimlerini bildirir.
  • Aşırı psikolojik problemleri olan insanlar dışında her birey rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada Allahin isimlerini" yazısı izinsiz kopyalanamaz.