Ruyada Allahin n isimlerini görmek

Ökkeş I.(48) - Hakkari sordu : "ruyada Allahin n isimlerini görmek yorumlayabilir misiniz? "

Ruyada Allahin n isimlerini görmek, hak edilen kuvvete ermeye, düşkünlükten sıyrılmaya, hayallerin hayata geçeceğine, sosyal yaşamda feraha, sorunlardan uzak olacağına, mutluluğa kavuşmaya, malın kazançlı olacağına, sevince erişileceğine, verdiği sözüne bağlı kalacağına, becerili bir insana, zorluk çekmeden elde edilen paraya yorulur. Ayrıca parasızlığa, iş kaynaklı üzüntüye, fenalığını göstermeyen tanıdığa, mutsuzluktan kurtulamamaya, parasal probleme yorulur. Kimi rüya ilmiyle ilgilenenler dediler ki: Bu zahmetle birlikte kavuştuğu varlığa, zahmetlerinin meyvesini alarak kazandığı rahata, cefa çekerek beklediği ferahlığa, zahmetlerinin meyvesini alarak beklediği toplu mala işaret eder.

"Ruyada Allahin n isimlerini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın anlamı ile ilgili merak ettikleriniz

ruyada Allahin n isimlerini görmek
  • Bazen açık olarak kimi zaman da kapalı şekilde geleceğe dair haberler alınır.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı seviyede ses ve maneviyatı hisseder.
  • Rüyalar alemi, geniş ve soyut bir alemdir.
  • Beynimiz sıfırdan yüzler ortaya çıkaramaz. Rüyalarda karşılaşılan simalar yaşamımızda gördüğümüz fakat anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz ömrümüz boyunca çok sayıda surat gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz yüz becerisine sahibiz.
  • Ortalama bir gecede bir iki saat civarı süreyle rüya görürüz.
  • Rüya Tabiri uykuda bireyin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Hayvanlar kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.

Yasal Uyarı: "Ruyada Allahin n isimlerini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.