Rüyada Allahın sesini duymak

Dudu M.(36) - Muğla sordu : "rüyada Allahın sesini duymak açıklar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada Allahın sesini duymak, güler yüzlü yaşlı insana, rızkın bereketli olmasına, sağlıklı yaşamaya, karmaşadan uzak bir hayat sürdüreceğine, kısa sürede öğrenilecek müjdeli havadise, sevince, birikmiş nimete, iyi talihe, yeminine sadık olunacağına, hayırlı uğraşlar yapacağına, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna işaret eder. Bunlarla birlikte kötülükten emin olmaya, üzüntü duymaya, ticaret sebebiyle üzüntüye, sağlığın yitirileceğine, sıkıntı verici bir olayla yüzyüze gelineceğine yorulmaktadır. Bir takım ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya zahmet çekerek umduğu haysiyete, zahmetlerinin meyvesini alarak hak edilen varlığa, zahmetle hak edilen kazanca, zahmetle birlikte gözlediği daha çok kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada Allahın sesini duymak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumları ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada Allahın sesini duymak
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan olgulardan biri korkudur. Olumsuz hisler pozitif duygulardan daha sık görülür.
  • Rüya denilen olgu, uykuda yaşanan belirsiz hallerdir
  • Rüyalarda bir iç spiker vardır. Tanımadığımız ülkelerin, bilmediğimiz kişilerin isimlerini söyler.
  • Araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Tabirlerin mesaj verici olduğu kesinlikle göz önüne alınmalı, mesajlara dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli duygular yaşarlar.
  • Zihnimiz kendiliğinden suratlar yaratamaz. Rüyalarda görülen suratlar yaşantımızda karşılaştığımız ancak anımsamadığımız suratlardır. Hepimiz ömrümüz boyunca binlerce yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız sima yeteneğine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada Allahın sesini duymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.