Rüyada alt arka diş

Melek U.(22) - Afyonkarahisar sordu : "İki üç gün önce sorduğum rüyayı gördüm. rüyada alt arka diş açıklar mısınız? "

Rüyada alt arka diş, sevdikleriyle birlikte mutlu olmaya, salih evlada, arzuların gerçekleşeceğine, maddi zorluklardan sıyrılmaya, getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine, mutlu olmaya, dostluklarında feraha, iyi sağlığını muhafaza etmeye, şöhrete kavuşulacağına, mal varlığına gelecek artışa, yüksek talihe yorulur. Başka görüşlere göre de korkuya olmasına, kedere düşmeye, sevimsiz hale düşmeye, kötü bir sorunla yüzyüze gelineceğine, düşmanlıktan emin olmaya yorulur. Kimi çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntı sonrasında gözlediği feraha, zorluklarla mücadele ederek elde ettiği daha sağlıklı bir hayata, uğraşarak düşlediği ferahlığa, uzun süren çabaların sonunda gözlediği yüksek mertebeye delalet eder.

"Rüyada alt arka diş" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizleri ile alakalı merak edilenler

rüyada alt arka diş
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. oynatılamaz.
  • Uykuda en çok yaşanılan olgulardan biri tasadır. Negatif hisler pozitif hislerden güçlüdür.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı hisler yaşarlar.
  • Rüya Tabirleri yapan kimsenin tüm eski yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Ortalama bir kişinin yaşamının tahmini 3te 1ini, diğer bir tabirle ortalama 75 senelik bir yaşamın yirmibeş senesini uyuyarak tüketir.

Yasal Uyarı: "Rüyada alt arka diş" yazısı izinsiz kopyalanamaz.