Rüyada altın altın bilezik takmak

Hasan Y.(46) - Konya sordu : "Selam. Bence rakipleri arasında en güvenilir rüya sitesi sizinki. İki üç gece önce sorduğum rüyayı gördüm. rüyada altın altın bilezik takmak açıklar mısınız? "

Rüyada altın altın bilezik takmak, hayırlı eşe, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, aşk hayatında feraha, gıpta ile bakılan kuvvet sahibi olmaya, kısa zamanda öğrenilecek iyi haber duymaya, getirili yatırımlar içinde bulunacağına, rızkın verimli olacağına, hayırlı işlere, problemlerden arınmış olacağına, sağlığını kazanmaya, verdiği sözüne bağlı olunacağına işaret eder. Kimi zaman da rahatı yitirmeye, saklanansırların ortaya çıkmasına, kıymet kaybetmeye, can sıkıcı bir vaziyete düşmeye, düşmanlıktan emin olunacağına işarettir. Kimi zaman da rüya alimleri şöyle derler ki: Bu mağlubiyetten sonra istediği iyi bir geleceğe, zahmetlerinin meyvesini alarak hak edilen güce, uğraşlarının sonunda ümit ettiği rahatlığa, hatalarının ardından gözlediği daha iyi bir hayata delalettir.

"Rüyada altın altın bilezik takmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabir edilmesi ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada altın altın bilezik takmak
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda gördüğümüz simalar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz fakat anımsamadığımız simalardır. Her birimiz yaşamımız sırasında binlerce sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz görme becerisine sahibiz.
  • Rüya, geniş ve manevi bir alemdir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya yorumlayanın kesinlikle rüyanın anlamını bilmesi gerekir.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğundan insana kendi düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüyalarda en çok yaşanılan olgulardan biri kaygıdır. Negatif hisler pozitif hislerden güçlüdür.

Yasal Uyarı: "Rüyada altın altın bilezik takmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.