Rüyada altın altın bilezik

Hayedeh A.(33) - Ordu sordu : "Bugün tuhaf bir rüya gördüm. rüyada altın altın bilezik açıklayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada altın altın bilezik, verdiği sözü tutmaya, üne erişileceğine, hatrı sayılır kuvvet sahibi olmaya, arkadaşlarıyla eğlenmeye, zengin insana, samimi orta yaşlı akrabaya, hayırlı işlere, yararlı uğraşlar ile meşgul olacağına, getirili işler içinde bulunacağına, aydınlık yarınlara, duygusal hayatın iyi gittiğine işarettir. Olumsuz yorum olarak sıhhatin yitirileceğine, korkulanın başına gelmesine, fakirliğe, iyi hali yitirmeye, fena huylu bir kimse tarafından zarar görmeye delalet eder. Bazen de rüya ilmiyle ilgilenenler derler ki: Görülen rüya uzun bir bekleyişin sonunda istediği daha iyi kazanca, umudunu yitirdikten sonra umduğu sevince, hatalarının ardından düşlediği temiz kazanca, çektiği zorlukların sonunda gözlediği servete işaret eder.

"Rüyada altın altın bilezik" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizi hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada altın altın bilezik
  • Rüya alemi, geniş ve manevi bir dünyadır.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Uyandıktan on dk. sonra yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Zihnimiz kendiliğinden suratlar oluşturamaz. Uykuda karşılaşılan suratlar hayatımızda karşılaştığımız fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Hepimiz yaşamımız boyunca onbinlerce surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız sima yetisine sahibiz.
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya tabircisi, mutlak suretle sonuçta rüyayı görenin nasıl etkileneceğini değerlendirmeli, ruhsal sıkıntılara yol açabilecek yorumlardan mümkün olduğunca uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada altın altın bilezik" yazısı izinsiz kopyalanamaz.