Rüyada altın bozdurmak

Tigince U.(38) - Mersin sordu : "Merhabalar; rüyada altın bozdurmak açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada altın bozdurmak, sıkıntı çekmeden kazanılan mülke, salih dosta, tez zamanda duyulacak mutlu edici habere, rahata, mutlu olmaya, huzurlu kalacağına, sıcakkanlı orta yaşlı adama, duygusal hayatın iyi olacağına, memuriyette mertebeye yükseleceğine, kazançlı atılım içinde bulunacağına, istenilen bir başarıya delalettir. Hoşnutsuz yorum olarak da üzülmeye, kötülük görülmesine, sıkıntı verici bir sorunla karşılaşılacağına, dara düşmeye, iş kaynaklı huzursuzluğa delalet eder. Farklı bir çerçeveden bakan rüya tabircileri şöyle tabir ederler ki: Bu rüya zorluklarla mücadele ederek ulaştığı refaha, meşakkatle hayalini kurduğu feraha, yenilgiden sonra ümit ettiği beceriye, zorluklara göğüs gererek beklediği berekete yorulur.

"Rüyada altın bozdurmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumları ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada altın bozdurmak
  • Rüya yorumcusunun mutlaka rüyalarda görülmüş olanın anlamını bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya Yorumları yapan şahsın bütün geçmiş tabirler konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüya yorumlayan, kesinlikle tabirden rüyayı görenin ne derecede etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, ruhsal sıkıntılara neden olacak yorumlardan zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Ortalama olarak bir gecede iki saate yakın süreyle rüya görülür.
  • Ortalama bir insanın hayatının tahmini 3te 1ini, başka bir deyişle yaklaşık yetmişbeş yıllık bir ömrün 25 senesini uyuyarak tüketir.
  • Rüyada genellikle iç spiker vardır. Tanımadığımız ülkelerin, daha önce karşılaşmadığımız kimselerin adlarını söyler.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli açıklamalar yapılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada altın bozdurmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.