Rüyada altın dizmek

Engin M.(35) - İzmir sordu : "Merhaba. Bana göre internette bulunan en kapsamlı rüya yorumu sitesi ruyadanegormek. rüyada altın dizmek açıklar mısınız? "

Rüyada altın dizmek, eli açık adama, becerikli bir insana, verdiği sözüne bağlı olacağına, faydalı uğraşlara, yakında duyulacak memnun edici haber duymaya, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, arzuların gerçekleşeceğine, huzur bulmaya, sıkıntı çekmeden kazanılan altına, ikili ilişkilerde mutluluğa, sevineceğine yorulmaktadır. Nadiren de sağlığın bozulacağına, rahatı yitirmeye, parasızlığa, huzurunun bozulacağına, kötü niyetli insan eliyle fenalık görmeye yorulur. Bazı durumlarda da yorumcular şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıları aşarak hak ettiği ticari kazanca, mağlubiyetten sonra ümit ettiği daha sağlıklı bir hayata, ümitsizlikten sonra kazandığı daha iyi bir hayata, sıkıntıyla kavuştuğu daha çok kazanca yorulur.

"Rüyada altın dizmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizi konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada altın dizmek
  • Bazı zaman açık olarak bazen de dolaylı şekilde gelecekte mesajlar görülür.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğundan insana şahsına ait düşünce ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından değişik tanımlamalar getirilmiştir.
  • Tahminen bir bireyin ömrünün tahminen 3te 1ini, başka bir tabirle tahminen yetmişbeş senelik bir yaşamın yirmibeş senesini uyuyarak tüketir.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. hareket edemez.

Yasal Uyarı: "Rüyada altın dizmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.