Rüyada altın görmek saklamak

Merve E.(34) - Konya sordu : "Hayırlı geceler. Gördüğüm nerdeyse bütün tabirler web sitenizde var fakat rüyada altın görmek saklamak açıklar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada altın görmek saklamak, yüksek mertebeye yükseleceğine, mal varlığına gelecek bolluğa, aşk hayatında mutluluğa, sevince kavuşulacağına, işyerinde terfiye, tez zamanda duyulacak memnun edici havadis öğrenmeye, sorunlardan arınmış olacağına, rahata, vefakar arkadaşa, verimli işler yapacağına, taleplerin hayata geçeceğine yorulur. Başka görüşlere göre de düşmanlık görmeye, saklanansırların meydana çıkacağına, kıymet kaybetmeye, korktuğundan emin olunacağına, mesuliyetten dolayı rahatsız olmaya delalet eder. Bir takım alimler şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya hatalarının ardından ümit ettiği galibiyete, zorlukla birlikte hak edilen temiz rızka, sıkıntıyla gözlediği güce, sıkıntıları aşarak hayalini kurduğu feraha işarettir.

"Rüyada altın görmek saklamak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumlanması konusunda bilmedikleriniz

rüyada altın görmek saklamak
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen duygulardan biri kaygıdır. Olumsuz hisler olumlu duygulardan daha sık görülür.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler vs. bir çok değişken konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Beynimiz sıfırdan suratlar yaratamaz. Rüyalarda görülen yüzler yaşantımızda gördüğümüz fakat hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz yaşantımız boyunca çok sayıda surat gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız yüz yetisine sahibiz.
  • Rüya Yorumları uyurken kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya tabircisinin hissiyatının kuvvetli olması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada altın görmek saklamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.