Rüyada altın kaybetmek ne anlama gelir

Bahar Ş.(39) - İstanbul sordu : "hayırlı günler, Tartışmasız internette bulunan en kullanışlı rüya tabirleri internet sitesi burada. 2 gün önce tuhaf bir rüya gördüm. rüyada altın kaybetmek ne anlama gelir açıklar mısınız? "

Rüyada altın kaybetmek ne anlama gelir, verimli işler gerçekleştireceğine, becerili bir kişiye, rızkın temiz olacağına, zengin memura, ilişkisinin iyi olacağına, kısa zamanda alınacak memnun edici değişimlere, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, temiz ziynete, isteklerin hayata geçeceğine, sağlıklı hayata, sevince kavuşulacağına işarettir. Olumsuz anlamda iyi hali kaybetmeye, maddi zorluğa, yalancı yöneticiye, korkuya başına gelmesine, hoşnutsuz bir hale gelmeye delalettir. Farklı bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler: Bu rüya sıkıntıyla ümit ettiği az olan kazancının artacağına, sıkıntı sonrasında hasret duyduğu huzura, zahmet çekerek kavuştuğu şöhrete , ümitsizlikten sonra kavuştuğu nimete yorulur.

"Rüyada altın kaybetmek ne anlama gelir" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabiri ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada altın kaybetmek ne anlama gelir
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama %25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Beynimiz kendiliğinden suratlar yaratamaz. Uykuda karşılaşılan simalar yaşantımızda karşılaştığımız fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Her birimiz ömrümüz sırasında binlerce surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız surat yetisine sahibiz.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken mutlak suretle, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya tabircisi, mutlaka sonuçta rüya sahibinin ne derecede etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, sinirsel problemlere neden olacak tabirlerden olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif hisler tecrübe ederler.
  • Uyku, geçici ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Düş diye adlandırılan şey, uyurken görülen garip durumlardır
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri tarafından iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada altın kaybetmek ne anlama gelir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.