Rüyada altın ve bilezik görmek

Efendi H.(26) - Kayseri sordu : "rüyada altın ve bilezik görmek açıklar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada altın ve bilezik görmek, iyi bir başarıya, rahatlamaya, sevenleriyle mutlu olmaya, sosyal yaşamda tatmine, getirili atılım yapacağına, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, şöhrete kavuşulacağına, mutlu olmaya, uzun ömre, hoşgörülü yaşlı akrabaya, planların gerçekleşeceğine işarettir. Ayrıca hoşnutsuz vaziyete düşmeye, zulüm görülmesine, sıhhatin yitirileceğine, iş nedeniyle geçim zorluğuna, ferahının bozulacağına yorulmaktadır. Kimi zaman da tabirciler şöyle dediler: Görülen rüya umudunu yitirdikten sonra hayalini kurduğu toplu paraya, cefa ile birlikte hak ettiği daha iyi kazanca, çektiği zorlukların sonunda kavuştuğu temiz kazanca, zahmetle birlikte kazandığı şana işarettir.

"Rüyada altın ve bilezik görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumları ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada altın ve bilezik görmek
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan kişiye şahsına ait düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüyalarda en çok hissedilen olgulardan biri endişedir. Negatif hisler pozitif duygulardan baskındır.
  • Rüya Tabiri yapan kimsenin bütün geçmiş tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüya tabircisinin 6. hissinin güçlü olması gerekir.
  • Rüya tabirleri yapılırken mutlak suretle, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Bir çok hayvan ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada altın ve bilezik görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.