Ruyada altin ve gumus alyans gormek

Hülya R.(22) - Tokat sordu : "ruyada altin ve gumus alyans gormek yorumlayabilir misiniz? "

Ruyada altin ve gumus alyans gormek, mutlu olmaya, emniyetli yaşamaya, fakirlikten iyi duruma geçmeye, bir kaç hafta içinde alınacak memnun edici haber almaya, toplum yaşamında tatmine, sorunlardan arınmış olacağına, salih dosta, kendisini sevenlerle birlikte yaşamaya, temiz nimete, ilişkisinin iyi gittiğine, getirisi yüksek işler ile meşgul olacağına delalet eder. Olumsuz anlamda fakirliğe, korktuğu şeyden emin olunacağına, can sıkıcı bir hale gelmeye, ticari başarısızlığa, fenalığını göstermeyen insana delalettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan alimler şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya zorluklarla mücadele ederek kazandığı daha iyi kazanca, uğraşlarının sonunda istediği zafere, başarısızlıktan sonra beklediği refaha, sıkıntıları aşarak hak ettiği yüksek mertebeye işarettir.

"Ruyada altin ve gumus alyans gormek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın analizleri ile alakalı bilinmeyenler

ruyada altin ve gumus alyans gormek
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz sinemadan renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Aşırı ruhsal sorunları bulunan insanlar dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya Tabirleri uyurken bireyin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından farklı tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüya alemi, büyük ve soyut bir dünyadır.
  • Rüya yorumu yapılırken mutlaka, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Zihnimiz vücudumuzun gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarda birleştirebilir.

Yasal Uyarı: "Ruyada altin ve gumus alyans gormek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.