Rüyada altın yüzük kaybetmek ne anlama gelir

Muharrem E.(21) - Konya sordu : "rüyada altın yüzük kaybetmek ne anlama gelir yorumlayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada altın yüzük kaybetmek ne anlama gelir, hatrı sayılır kuvvete, yakında duyulacak iyi havadise, mutluluk dolu geleceğe, mutluluğa kavuşmaya, paraya gelecek bolluğa, güvenli yaşamaya, memuriyette makama çıkılacağına, rahata, akrabalarla muhabbete, gelirin bereketli olmasına, salih akrabaya yorulur. Aynı zamanda düşmanlığını göstermeyen kişiye, içinden çıkılması zor bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine, kıymet yitirmeye, üzücü bir sorunla yüzleşileceğine, korktuğundan emin olunacağına delalet eder. Farklı düşünen rüya uzmanları dediler ki: Bu uzun bir bekleyişin sonunda kazandığı mülke, uğraşarak hak edilen zenginliğe, bir kişiden yardım isteyerek özlediği toplu kazanca, uğraşlarının sonunda beklediği daha iyi bir hayata işaret eder.

"Rüyada altın yüzük kaybetmek ne anlama gelir" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabirleri konusunda merak ettikleriniz

rüyada altın yüzük kaybetmek ne anlama gelir
  • Rüya yorumcusu, kati suretle yorumdan kişinin ne derecede etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, ruhsal sıkıntılara yol açabilecek yorumlardan elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Rüyada genellikle iç spiker bulunur. Bilmediğimiz illerin, daha önce karşılaşmadığımız kimselerin isimlerini söyler.
  • Uyku, geçici ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Denek hayvanları ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Bazı zaman net olarak bazen de dolaylı biçimde geleceğe dair haberler alınır.
  • Rüya tabircisi, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler vs. bir çok etken konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada altın yüzük kaybetmek ne anlama gelir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.