Rüyada amansız bir hastalığa yakalandığını görmek

Mehriye Ş.(41) - Kayseri sordu : "rüyada amansız bir hastalığa yakalandığını görmek açıklayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada amansız bir hastalığa yakalandığını görmek, ikili ilişkilerde feraha, sözüne sadık olunacağına, cömert tanıdığa, yüksek mertebeye ulaşılacağına, bir kaç hafta içinde duyulacak müjdeli değişimlere, rahatlamaya, verimli uğraşlar yapacağına, ilişkisinin yolunda olduğuna, yüksek gelire, bol kazanca, dostlarla eğlenmeye delalet eder. Başka görüşlere göre de fena niyetli bir akraba tarafından fenalık görmeye, istenmeyen bir durumla yüzleşileceğine, kıymet kaybetmeye, merhametsiz bir tanıdığa, korkulanın gerçekleşmesine yorulmaktadır. Kimi zaman da ulemalar şöyle yorumlarlar: Bu rüya sıkıntılarının sonunda kazandığı toplu kazanca, zorlukla düşlediği feraha, umudunu yitirdikten sonra gözlediği zafere, umudunu yitirdikten sonra hasret duyduğu nimete delalet eder.

"Rüyada amansız bir hastalığa yakalandığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumu ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada amansız bir hastalığa yakalandığını görmek
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğundan kişiye kendi fikir ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüyalar tabiri yapılırken mutlak suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Belirgin herhangi bir olay barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Uyandıktan 10 dk. sonra yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın aşamada dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. oynatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada amansız bir hastalığa yakalandığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.