Rüyada amansız bir hastalığa yakalanmak

Süheyla B.(33) - Samsun sordu : "rüyada amansız bir hastalığa yakalanmak yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada amansız bir hastalığa yakalanmak, ulaşılan güce ermeye, yüksek talihe, emniyetli yaşamaya, verimli işler gerçekleştireceğine, uzun ömre, yüksek ticari kazançlara, sevince erişileceğine, maddi zorluklardan uzak durmaya, bonkör tanıdığa, getirili girişim yapacağına, salih eşe yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de huzurunun kaçacağına, sıkıntıya düşmeye, korkulanın gerçekleşmesine, mesuliyetten ötürü mağdur olmaya, kötü bir olayla yüzleşileceğine işaret eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya ilminde önde gelenler şöyle yorumlarlar: Görülen rüya zahmet çekerek kavuştuğu itibara, bir kişiden yardım isteyerek hak edilen hayra, uzun süren çabaların sonunda istediği beceriye, sıkıntı sonrasında düşlediği daha çok kazanca delalettir.

"Rüyada amansız bir hastalığa yakalanmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizi konusunda bilinmeyenler

rüyada amansız bir hastalığa yakalanmak
  • Rüya yorumcusu, mutlaka mezhepler, adetler, toplumsal ananeler vs. pek çok faktör üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Ortalama olarak bir gecede iki saate yakın süreyle rüya görürüz.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı seviyede ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüya yorumcusu, kesinlikle tabirden rüyayı görenin ne derecede etkileneceğini değerlendirmeli, ruhsal problemlere sebep olabilecek yorumlardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker bulunur. Tanımadığımız ülkelerin, bilmediğimiz kişilerin adlarını söyler.
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya Tabiri uykuda kişinin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Rüya diye adlandırılan şey, uyurken görülen tuhaf hallerdir

Yasal Uyarı: "Rüyada amansız bir hastalığa yakalanmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.