Rüyada amcasının görmek

Melek B.(40) - Hatay sordu : "Fikrimce rakipleri arasında en geniş rüya web sitesi burası. rüyada amcasının görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada amcasının görmek, işyerinde terfiye, zahmetsiz elde edilen ganimete, sağlığını kazanmaya, güzel uğraşlara, gelire gelecek bolluğa, yüksek talihe, alın teriyle elde edilen servete, imrenilen bir eşe, sevince, duygusal hayatın yolunda olduğuna, hoşsohbet orta yaşlı kişiye yorulmaktadır. Ayrıca fena niyetli bir insan eliyle fenalık görmeye, üzüntü verecek olayla yüzleşileceğine, sefalete, saklanansırların meydana döküleceğine, fenalığını saklayan akrabaya yorulur. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan ulemalar dediler ki: Kişinin gördüğü rüya yenilgiden sonra özlediği onura, umudunu yitirdikten sonra kavuştuğu hünere, meşakkatle birlikte elde ettiği haysiyete, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak elde ettiği ticari kazanca delalet eder.

"Rüyada amcasının görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabiri ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada amcasının görmek
  • Kimi zaman açıkça kimi zaman da dolaylı biçimde gelecekte haberler görülür.
  • Rüya yorumcusunun maneviyatının güçlü olması gereklidir.
  • Ortalama olarak bir gecede bir iki saat civarı rüya görülür.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüyalar alemi, devasa ve soyut bir alemdir.
  • Belirli bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Rüyada amcasının görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.