Rüyada amcasının hasta olduğunu görmek

Pınar A.(24) - Van sordu : "Evvelsi gün size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada amcasının hasta olduğunu görmek yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada amcasının hasta olduğunu görmek, vefalı akrabaya, aydınlık yarınlara, yakın zamanda alınacak iyi gelişmelere, yetenek sahibi bir kişiye, varlıklı amire, sıkıntı çekmeden elde edilen paraya, iyi kısmete, güvenli yaşamaya, mutlu olmaya, duygusal hayatın yolunda olduğuna, şöhrete ulaşmaya yorulur. Ender olarak da can sıkıcı duruma düşmeye, saklanansırların açığa döküleceğine, fakirliğe, dara düşmeye, rahatının kaçacağına işarettir. Bazı durumlar için de yorumcular dediler ki: Bu umudunu kestikten sonra özlediği galibiyete, ümitsizlikten sonra hasret duyduğu ticari kazanca, zahmetle birlikte hayalini kurduğu hayra, zamanla özlediği temiz kazanca delalettir.

"Rüyada amcasının hasta olduğunu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabir edilmesi ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada amcasının hasta olduğunu görmek
  • Tabirlerin mesaj verici nitelikte olduğu mutlak suretle hesaba katılmalı, işaretlere göre gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüyalarda bir iç spiker bulunur. Daha önce gitmediğimiz yerlerin, tanımadığımız insanların adlarını söyler.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka dinler, örfler, kültürler vs. pek çok nokta ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. hareket edemez.
  • Rüya yorumu yapan kişinin altıncı hissinin güçlü olması gerekir.
  • Rüya Tabirleri uykuda bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli hisler tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada amcasının hasta olduğunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.