Rüyada amcasının öldüğünü duymak

Atlıhan F.(42) - Malatya sordu : "Bulamadığım neredeyse tüm tabirler sitenizde yer buluyor ama rüyada amcasının öldüğünü duymak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada amcasının öldüğünü duymak, işte makama ulaşılacağına, vefalı arkadaşa, duygusal külfeti olan insandan kurtulmaya, sıkıntı çekmeden kazanılan altına, kuvvete, yüksek gelire, bonkör yöneticiye, mutluluğa ermeye, hayali kurulan bir kazanca, emniyetli hissetmeye, bir kaç gün içinde alınacak mutlu edici değişimlere işaret eder. Hoşnutsuz yorum olarak da kederden kurtulamamaya, zarar görülmesine, üzüntü duymaya, hoşnutsuz bir vaziyete gelmeye, sorumluluktan dolayı mağdur olmaya delalettir. Bir takım alimler şöyle derler ki: Bu rüya çektiği zorlukların sonunda hayalini kurduğu itibara, uğraşarak umduğu mülke, mağlubiyetten sonra elde ettiği galibiyete, başarısızlıktan sonra kazandığı hünere işarettir.

"Rüyada amcasının öldüğünü duymak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumu hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada amcasının öldüğünü duymak
  • Rüya tabirlerinin kılavuz nitelikte olduğu mutlak suretle göz önüne alınmalı, işaretlere dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın seviyede koku ve duyguları hisseder.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya Yorumu uykuda insanın bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Rüya Tabirleri yapan kimsenin bütün eski tabirler konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Belirli bir olay içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Bir çok hayvan üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından değişik tanımlamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada amcasının öldüğünü duymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.