Rüyada ameliyat olmak için beklemek

Farideh E.(33) - Aydın sordu : "rüyada ameliyat olmak için beklemek yorumlar mısınız? "

Rüyada ameliyat olmak için beklemek, yetenek sahibi bir kişiye, sevince kavuşulacağına, tertemiz mala, ticari kazancı yüksek yatırım içinde bulunacağına, emniyette yaşamaya, getirili uğraşlara, manevi külfeti bulunan akrabadan uzaklaşılacağına, özlemi duyulan bir mutluluğa, devlette mertebeye çıkacağına, gelire gelecek bolluğa, kendisini sevenlerle yaşamaya yorulmaktadır. Bunlarla birlikte sıkıntılı yaşantıya, zarar görmeye, iyi hali kaybetmeye, zora düşmeye, fukaralığa yorulmaktadır. Farklı bir çerçeveden bakan alimler şöyle derler: Görülen rüya yenilgiden sonra kazandığı iyiliğe, sıkıntıyla beklediği ganimete, çektiği zorlukların sonunda ümit ettiği güce, yardım alarak gözlediği daha sağlıklı bir hayata delalettir.

"Rüyada ameliyat olmak için beklemek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamları ile ilgili bilinmeyenler

rüyada ameliyat olmak için beklemek
  • Araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli açıklamalar yapılmıştır.
  • Uyandıktan beş dakika sonra gördüğümüz rüyanın yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Uyku, kısa süreli ölüm olarak da adlandırılır
  • Beynimiz duyularımızın o sırada duyduğu olguları rüyalarımızla karıştırabilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ameliyat olmak için beklemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.