Rüyada anahtarla kapı kilitlemek

Kağan U.(23) - İstanbul sordu : "rüyada anahtarla kapı kilitlemek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada anahtarla kapı kilitlemek, ikili ilişkilerde mutluluğa, gıpta ile bakılan kuvvet sahibi olmaya, mala gelecek fazlalığa, elinden her iş gelen bir insana, şöhrete erişileceğine, mutluluğa ermeye, paranın hayırlı olmasına, problemlerden arınmış kalacağına, verdiği sözüne sadık olacağına, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, verimli işler gerçekleştireceğine yorulmaktadır. Ender olarak da ticaret alanında sorunlara, ticaret kaynaklı üzüntüye, zorluğa düşmeye, karışık bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine, zulüm görmeye yorulur. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya uzmanları şöyle derler: Görülen rüya başarısızlıktan sonra hayalini kurduğu daha çok kazanca, zahmetle birlikte gözlediği güce, zorluklarla mücadele ederek ulaştığı galibiyete, zorlukları aşarak umduğu mülke işaret eder.

"Rüyada anahtarla kapı kilitlemek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabir edilmesi ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada anahtarla kapı kilitlemek
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm olarak da adlandırılır
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri tarafından iletilmiştir ve günümüzde önemini devam ettirmektedir.
  • Aşırı psikolojik sorunları olan kimseler haricinde her birey rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüyaların kılavuz nitelikte olduğu mutlak suretle hatırlanmalı, emarelere bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Belirgin bir olay görülen rüya, genellikle doğrudan o olayla ilgili değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada anahtarla kapı kilitlemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.