Rüyada angut kuşu görmek

Erkan A.(37) - Sivas sordu : "Selamlar; rüyada angut kuşu görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada angut kuşu görmek, ilişkisinin iyi gittiğine, güvenli hissetmeye, manevi yükü bulunan akrabadan uzaklaşmaya, iyi zamanlara, bol berekete, zorluk çekmeden kazanılan kazanca, iyi şansa, bonkör memura, önemli kuvvete, beceri sahibi bir kişiye, hayırlı uğraşlara gireceğine delalettir. Olumsuz yorum olarak sıhhatin yitirileceğine, iş nedeniyle üzüntüye, zarar görülmesine, korkuya olmasına, parasal zorluğa işarettir. Farklı bir çerçeveden bakan rüya uzmanları şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya meşakkatle gözlediği rahatlığa, sıkıntıya düşerek gözlediği toplu paraya, sıkıntıya düşerek beklediği temiz kazanca, çektiği zorlukların sonunda ümit ettiği iyi bir geleceğe delalettir.

"Rüyada angut kuşu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabiri hakkında merak edilenler

rüyada angut kuşu görmek
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli hisler tecrübe ederler.
  • Rüyalar tabiri yapılırken mutlak suretle, rüya görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. hareket edemez.
  • Rüya alemi, büyük ve soyut bir dünyadır.
  • Yaklaşık olarak gecede birkaç saat süreyle rüya görürüz.
  • Rüyalar kati suretle hayra yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada angut kuşu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.