Rüyada anlaşma imzalamak

Sevdiye E.(23) - Çorum sordu : "rüyada anlaşma imzalamak açıklar mısınız? "

Rüyada anlaşma imzalamak, varlıklı kimseye, kazancın verimli olacağına, kazançlı atılım yapacağına, sevineceğine, eşiyle eğlenmeye, tatlı dilli yaşlı kadına, helal paraya, iyi sağlığını muhafaza etmeye, yakın zamanda duyulacak sevindirici değişimlere, bol talihe, isteklerin gerçekleşeceğine yorulur. Bir diğer yoruma göre de mutsuzluktan kurtulamamaya, rahatının kaçacağına, maddi sıkıntıya, sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına, ticari başarısızlığa delalet eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya sıkıntı çekerek hasret duyduğu zafere, zahmetle elde ettiği toplu mala, verdiği uğraşların sonunda ulaştığı şerefe, sıkıntılara göğüs gererek beklediği daha çok kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada anlaşma imzalamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumları konusunda bilmedikleriniz

rüyada anlaşma imzalamak
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif hisler tecrübe ederler.
  • Çok fazla ruhsal sorunları bulunan kimseler haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların az ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüyalar alemi, geniş ve soyut bir dünyadır.
  • Belirli bir nesne barındıran rüya, genellikle doğrudan o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüyada çoğunlukla iç spiker bulunur. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, daha önce tanışmadığımız insanların isimlerini söyler.
  • Tahminen bir insan hayatının tahmini üçte birini, diğer bir yorumla ortalama yetmişbeş senelik bir ömrün yirmibeş yılını uyuyarak geçirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada anlaşma imzalamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.