Rüyada anne babanın yeniden evlendiğini görmek

Abdülfettah M.(28) - İsviçre sordu : "Aradığım hemen hemen tüm tabirler burada yer buluyor ama rüyada anne babanın yeniden evlendiğini görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada anne babanın yeniden evlendiğini görmek, karlı girişim gerçekleştireceğine, huzur bulmaya, bol berekete, uzun ömre, duygusal külfeti bulunan akrabadan uzaklaşılacağına, yakın zamanda duyulacak sevindirici haber duymaya, getirili işlere, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, şöhrete kavuşmaya, birikmiş ziynete, rızkın kazançlı olacağına delalettir. Nadiren de ferahının bozulacağına, zarar görmeye, dara düşmeye, sıkıntıya yaşantıya, ticari sorunlara delalet eder. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya uzmanları dediler ki: Bu meşakkatle ulaştığı saygınlığa, zorluklarla mücadele ederek umduğu rahatlığa, zorlukları aşarak gözlediği rahatlığa, zorlukların sonrasında ümit ettiği onura işaret eder.

Gördüğünüz düşün tabirleri ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada anne babanın yeniden evlendiğini görmek
  • Beynimiz bedenimizin gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın aşamada ses ve maneviyatı hisseder.
  • Uyku, geçici ölüm olarak da değerlendirilir
  • Beynimiz kendiliğinden simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda görülen yüzler hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ama anımsamadığımız suratlardır. Hepimiz yaşamımız boyunca onbinlerce yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız yüz becerisine sahibiz.
  • Rüya tabirleri konusunda acele edilmemelidir.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından türlü açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüya, devasa ve soyut bir dünyadır.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlak suretle yorumdan rüyayı görenin ne derecede etkileneceğini irdelemeli, ruhsal problemlere yol açacak değerlendirmelerden mümkün olduğunca uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada anne babanın yeniden evlendiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.