Rüyada anne babanın yeniden evlenmesi

Babürşah B.(21) - Mersin sordu : "Hayırlı sabahlar; rüyada anne babanın yeniden evlenmesi yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada anne babanın yeniden evlenmesi, sakin olacağına, eli açık kadına, elinden her iş gelen bir insana, sağlıklı yaşamaya, mala gelecek artışa, zorluk çekmeden elde edilen paraya, arkadaşlarıyla gülmeye, kazançlı iş yapacağına, imrenilen bir birlikteliğe, samimi orta yaşlı yabancıya, sevince erişileceğine işarettir. Nadiren de düşmanlığını gizleyen düşmana, rahatı kaybetmeye, çözümü zor bir problemle yüzyüze gelineceğine, değer düşmesine, sıkıntı verici bir problemle yüzleşileceğine işaret eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya uzmanları şöyle dediler ki: Bu zahmetle birlikte hak edilen sevince, mağlubiyetten sonra özlediği az olan kazancının artacağına, yenilgiden sonra hak ettiği temiz kazanca, çektiği zorlukların sonunda ulaştığı başarıya delalettir.

"Rüyada anne babanın yeniden evlenmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumları ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada anne babanın yeniden evlenmesi
  • Rüyalar tabirleri yapılırken mutlak suretle, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğu için insana şahsına ait fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya tabircisinin mutlaka rüyanın karşılığını bilmesi icap eder.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın aşamada koku ve duyguları hisseder.
  • Rüyada genellikle iç spiker bulunur. Daha önce görmediğimiz illerin, yabancı kişilerin isimlerini bildirir.
  • Kimi zaman açıkça kimi zaman da üstü kapalı şekilde geleceğe dair haberler görülür.
  • Belirli bir nesne içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Rüyada anne babanın yeniden evlenmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.