Rüyada anne ile kavga ettiğini görmek

Burak Ç.(45) - Kars sordu : "ruyadanegormeki bir kaç gündür ilgiyle inceledim. rüyada anne ile kavga ettiğini görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada anne ile kavga ettiğini görmek, hayırlı uğraşlara, imrenilen bir kazanca, toplum yaşamında huzura, manevi yükü bulunan kimseden yakasını kurtarmaya, emniyetli hissetmeye, dünyalığa gelecek bolluğa, karlı atılımlar yapacağına, mutluluğa kavuşmaya, işte makama çıkacağına, iyi geleceğe, kolay kazanılan altına yorulmaktadır. Ayrıca sağlığın tehlike altında olduğuna, çözümü karmaşık bir problemle yüzyüze gelineceğine, fenalık görmeye, sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına, fakirliğe delalettir. Geniş bir çerçeveden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler: Görülen rüya hatalarının ardından gözlediği daha çok kazanca, sıkıntı sonrasında ümit ettiği servete, sıkıntı çekerek gözlediği toplu kazanca, zahmetle beklediği temiz kazanca yorulmaktadır.

Gördüğünüz rüyanın anlamı hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada anne ile kavga ettiğini görmek
  • Aşırı ruhsal problemleri olan kimseler haricinde her birey rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlaka rüyalarda görülenin yorumunu bilmesi icap eder.
  • Uyku, geçici ölüm olarak da adlandırılır
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Zihnimiz sıfırdan suratlar yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan yüzler yaşamımızda gördüğümüz fakat anımsamadığımız suratlardır. Hepimiz ömrümüz sırasında onbinlerce yüz gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız sima becerisine sahibiz.
  • Düş diye adlandırılan şey, uykuda görülen belirsiz durumlardır
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.

Yasal Uyarı: "Rüyada anne ile kavga ettiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.