Rüyada anne karnında bebek ayağı görmek

Esra S.(29) - Balıkesir sordu : "İyi günler, Rüya yorumlarınızı birkaç zamandır ilgiyle okuyorum. rüyada anne karnında bebek ayağı görmek açıklar mısınız? "

Rüyada anne karnında bebek ayağı görmek, üne kavuşmaya, kendisini sevenlerle birlikte eğlenmeye, büyük makama yükseleceğine, iyi yarınlara, içten davranan genç adama, elinden her iş gelen bir kimseye, istenilen bir geleceğe, faydalı işlere, emniyette olmaya, yeminin tutulacağına, ticari kazancı yüksek işler gerçekleştireceğine delalettir. Bir diğer yoruma göre de sıkıntı verici bir problemle karşılaşılacağına, ticaret kaynaklı üzüntüye, düşmanından emin olunacağına, üzüntüden sıyrılamamaya, huzurunun kaçacağına delalettir. Kimi rüya yorumcuları şöyle tabir ederler: Görülen rüya sıkıntı çekerek hasret duyduğu şana, hatalarının ardından elde ettiği başarıya, ümitsizlikten sonra özlediği feraha, sıkıntı sonrasında hak ettiği refaha işarettir.

"Rüyada anne karnında bebek ayağı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumlanması konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada anne karnında bebek ayağı görmek
  • Rüyalarda çoğunlukla iç ses vardır. Daha önce gitmediğimiz şehirlerin, tanımadığımız insanların isimlerini bildirir.
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz filmden tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Bazı zaman açıkça bazen de dolaylı şekilde geleceğe dair mesajlar alınır.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka sonuçta kişinin nasıl etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal sıkıntılara neden olabilecek yorumlardan olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Hayvanlar kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya tabirleri kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Beynimiz kendiliğinden simalar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda görülen suratlar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz hayatımız boyunca onbinlerce surat gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz yüz yetisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada anne karnında bebek ayağı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.