Rüyada annesiyle babasının evlendiğini görmek

Gökhan Ç.(24) - Osmaniye sordu : "rüyada annesiyle babasının evlendiğini görmek yorumlayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada annesiyle babasının evlendiğini görmek, becerikli bir insana, vefalı eşe, huzurlu olacağına, aydınlık günlere, zenginliğe, rahatlığa, getirisi yüksek uğraşlar ile meşgul olacağına, sıkıntı çekmeden kazanılan altına, arkadaşlık ilişkilerinde muvaffakiyete, gelire gelecek artışa, ilişkisinin yolunda olduğuna yorulmaktadır. Aynı zamanda hoşnutsuz bir vaziyete düşmeye, ticaret nedeniyle sıkıntıya, mutsuzluktan kurtulamamaya, hilekar bir yöneticiye, sırların ortaya dökülmesine delalettir. Bir takım ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Bu zahmetlerinin meyvesini alarak hak ettiği şöhrete , zahmetle birlikte kavuştuğu huzura, uğraş vererek kavuştuğu varlığa, çektiği zorlukların sonunda ümit ettiği yüksek mertebeye delalet eder.

Görülen rüyaların tabiri konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada annesiyle babasının evlendiğini görmek
  • Rüya yorumlayanın 6. hissinin güçlü olması şarttır.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. oynatılamaz.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Rüya, devasa ve manevi bir alemdir.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri tarafından iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Beynimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada annesiyle babasının evlendiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.