Rüyada annesiyle cinsel ilişkiye girdiğini görmek

Günal R.(46) - Mardin sordu : "Gördüğüm neredeyse bütün tabirler web sitenizde var ama rüyada annesiyle cinsel ilişkiye girdiğini görmek açıklar mısınız? "

Rüyada annesiyle cinsel ilişkiye girdiğini görmek, iyi bir kazanca, becerili bir insana, sağlıklı yaşamaya, yüksek mevkiye yükseleceğine, üne sahip olunacağına, temiz ganimete, ticari getirisi yüksek girişim içinde bulunacağına, bol gelire, dostlarla iyi geçinmeye, beklentilerin hayata geçeceğine, yararlı işler gerçekleştireceğine işarettir. Bunlarla birlikte zorluğa düşmeye, zulüm görmeye, sıkıntıya yaşama, rahatının kaçacağına, korkuya olmasına yorulur. Farklı bir açıdan bakan çağdaş ulemalar şöyle derler: Bu rüya zorluklarla mücadele ederek kavuştuğu rahatlığa, çektiği zorlukların meyvesini alarak düşlediği şerefe, zorlukları aşarak kavuştuğu galibiyete, sıkıntılara göğüs gererek hak edilen zenginliğe delalettir.

"Rüyada annesiyle cinsel ilişkiye girdiğini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumlanması hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada annesiyle cinsel ilişkiye girdiğini görmek
  • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Hayvanlar ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı seviyede koku ve duyguları hisseder.
  • İleri derecede psikolojik problemleri olan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüyalarda bir iç ses bulunur. Bilmediğimiz ülkelerin, daha önce tanışmadığımız kişilerin adlarını söyler.
  • Ortalama bir gecede iki saate yakın süreyle rüya görürüz.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli duygular tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada annesiyle cinsel ilişkiye girdiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.