Rüyada annesiyle kavga ettiğini görmek

Yüksel D.(47) - Ankara sordu : "Web sitenizi bir kaç yıldır yakından okuyorum. rüyada annesiyle kavga ettiğini görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada annesiyle kavga ettiğini görmek, ferahlamaya, alın teriyle kazanılan mala, sakin olacağına, hayırlı uğraşlar yapacağına, eşiyle muhabbete, emniyetli olmaya, güzel uğraşlara, imrenilen bir kazanca, güler yüzlü yaşlı yabancıya, mutluluk dolu zamanlara, finansal yükü bulunan tanıdıktan uzak durulacağına işaret eder. Olumsuz yorum olarak hilekar yabancıya, ticari problemlere, sevimsiz bir hale gelmeye, sıkıntılı yaşama, maddi kayba yorulur. Bazen de ulemalar şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya sıkıntı çekerek hak ettiği rahata, zamanla hak edilen temiz rızka, zahmetlerinin meyvesini alarak ümit ettiği toplu mala, meşakkatle umduğu zenginliğe işaret eder.

"Rüyada annesiyle kavga ettiğini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizleri konusunda bilinmeyenler

rüyada annesiyle kavga ettiğini görmek
  • Rüyalarda bir iç ses bulunur. Daha önce görmediğimiz ülkelerin, daha önce karşılaşmadığımız insanların adlarını söyler.
  • Rüya yorumları yapılırken kati suretle, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Aşırı ruhsal problemleri olan kimseler dışında her birey rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Beynimiz kendiliğinden simalar yaratamaz. Uykuda karşılaşılan simalar hayatımızda karşılaştığımız fakat hatırlamadığımız suratlardır. Hepimiz yaşantımız boyunca onbinlerce sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz yüz yetisine sahibiz.
  • Rüya Tabirleri uykuda bireyin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Rüya yorumcusunun mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın tabirini bilmesi icap eder.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. hareket edemez.
  • Ortalama olarak bir gecede bir iki saat civarı süreyle rüya görürüz.

Yasal Uyarı: "Rüyada annesiyle kavga ettiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.