Rüyada annesiyle küs olduğunu görmek

Metin U.(31) - Ağrı sordu : "Rüya tabirlerinizi bir kaç aydır severek inceliyorum. rüyada annesiyle küs olduğunu görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada annesiyle küs olduğunu görmek, yetenekli bir kişiye, cömert kimseye, külfetsiz kazanılan altına, birikmiş nimete, sağlıklı yaşamaya, hayallerin yerine geleceğine, bir kaç gün içinde alınacak hayırlı havadise, sevince kavuşmaya, arkadaşlarıyla iyi geçinmeye, yeminine sadık kalacağına, hayırlı işler yapacağına işarettir. Ayrıca istenmeyen bir durumla yüzyüze gelineceğine, çözümü karmaşık bir olayla yüzyüze gelineceğine, iş nedeniyle sıkıntıya, parasızlığa, can sıkıcı hale düşmeye yorulmaktadır. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya alimleri şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya zorlukları aşarak ümit ettiği zafere, zorlukla birlikte hasret duyduğu temiz rızka, verdiği uğraşların sonunda hasret duyduğu mülke, başarısızlıktan sonra gözlediği kazanca işarettir.

"Rüyada annesiyle küs olduğunu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabiri hakkında en çok merak edilenler

rüyada annesiyle küs olduğunu görmek
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından türlü tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüyalarda bir iç ses vardır. Daha önce gitmediğimiz yerlerin, daha önce tanışmadığımız insanların isimlerini söyler.
  • Tahminen bir insanın yaşamının yaklaşık üçte birini, diğer bir tabirle yaklaşık yetmişbeş yıllık bir hayatın yirmibeş senesini uykuda tüketir.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Sonradan gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı aşamada dokunma ve duyguları hisseder.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya, geniş ve soyut bir dünyadır.

Yasal Uyarı: "Rüyada annesiyle küs olduğunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.