Rüyada annesiyle öpüştüğünü görmek

Şükrü Ü.(38) - İstanbul sordu : "rüyada annesiyle öpüştüğünü görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada annesiyle öpüştüğünü görmek, yüksek mertebeye geleceğine, sözüne sadık kalınacağına, maddi yükü olan tanıdıktan uzaklaşılacağına, aşk hayatında mutluluğa, yararlı uğraşlar ile meşgul olacağına, şana kavuşmaya, hayali kurulan bir mutluluğa, hayırlı akrabaya, sevince, zenginliğe, eşiyle muhabbete delalet eder. Bunlarla birlikte düşmanlığını göstermeyen kimseye, sıhhatin yitirileceğine, ticari sıkıntıya, düşmanlık görmeye, fakirliğe işaret eder. Kimi ulemalar şöyle yorumlarlar: Bu rüya meşakkatle birlikte hayalini kurduğu şerefe, cefa ile birlikte hasret duyduğu beceriye, cefa ile birlikte umduğu daha iyi bir hayata, zorlukla istediği temiz rızka işarettir.

"Rüyada annesiyle öpüştüğünü görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabiri hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada annesiyle öpüştüğünü görmek
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından değişik tanımlamalar getirilmiştir.
  • Çok fazla ruhsal sorunları olan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Gözümüzü açtıktan beş dk. sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Rüya Tabiri uykuda bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka takva, örfler, kültürler vb. pek çok parametre üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli hisler tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada annesiyle öpüştüğünü görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.