Rüyada annesiyle vedalaşmak

Bedri Ç.(43) - Antalya sordu : "Merhabalar; Gördüğüm hemen hemen tüm rüyalar sitenizde yer buluyor ama rüyada annesiyle vedalaşmak açıklayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada annesiyle vedalaşmak, devlette mevkiye çıkılacağına, şöhrete erişileceğine, kazanca gelecek berekete, kazançlı girişimler yapacağına, helal ziynete, kendisini sevenlerle birlikte mutlu olmaya, imrenilen bir kazanca, hayırlı uğraşlar yapacağına, kuvvet sahibi olmaya, güzel uğraşlara gireceğine, yeminin tutulacağına yorulmaktadır. Olumsuz yorum olarak çözümü zor bir sıkıntıyla karşılaşılacağına, mutsuzluktan kurtulamamaya, sağlığın tehlike altında olduğuna, sorumluluktan dolayı rahatsız olunacağına, ticaret alanında problemlere yorulur. Bazen de alimler şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak umduğu zafere, sıkıntı sonrasında umduğu varlığa, zorlukla birlikte düşlediği ferahlığa, bir kişiden yardım isteyerek özlediği toplu kazanca delalet eder.

"Rüyada annesiyle vedalaşmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabiri ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada annesiyle vedalaşmak
  • Rüya tabirleri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Sonradan gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı aşamada koku ve duyguları hisseder.
  • Rüya Yorumu uyurken kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Tahminen bir bireyin ömrünün yaklaşık 3te 1ini, farklı bir tabirle tahmini yetmişbeş senelik bir yaşamın 25 senesini uykuda geçirir.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. hareket edemez.
  • Rüya yorumlarının rehber olduğu kati suretle göz önüne alınmalı, göstergelere bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Bazen açıkça bazı zaman da kapalı şekilde geleceğe dair haberler görülür.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali olarak da adlandırılır

Yasal Uyarı: "Rüyada annesiyle vedalaşmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.