Rüyada annesiyle yatmak

Mehmed P.(26) - Bursa sordu : "Bulamadığım nerdeyse tüm rüyalar sitenizde yer buluyor ancak rüyada annesiyle yatmak yorumlar mısınız? "

Rüyada annesiyle yatmak, dostluklarında muvaffakiyete, mutlu olmaya, samimi genç kimseye, kazanılan paraya, taleplerin gerçekleşeceğine, sevince, malın hayırlı olmasına, üne kavuşulacağına, istenilen kuvvete ulaşmaya, iyi kısmete, bir kaç hafta içinde alınacak müjdeli gelişmelere işaret eder. Olumsuz anlamda yalancı bir yabancıya, düşmanından emin olunacağına, cahil bir tanıdığa, ticaret nedeniyle geçim zorluğuna, sevimsiz hale düşmeye işarettir. Kimi ulemalar şöyle tabir ederler: Bu cefa çekerek düşlediği berekete, uğraş vererek kavuştuğu saygınlığa, mağlubiyetten sonra düşlediği mutluluğa, yenilgiden sonra hak ettiği huzura işarettir.

"Rüyada annesiyle yatmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamı hakkında en sık sorulanlar

rüyada annesiyle yatmak
  • Rüya yorumlarının yol gösterici olduğu mutlak suretle hesaba katılmalı, işaretlere dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Beynimiz kendiliğinden yüzler yaratamaz. Uykuda görülen simalar hayatımızda gördüğümüz fakat hatırlamadığımız suratlardır. Hepimiz hayatımız sırasında çok sayıda surat gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz sima becerisine sahibiz.
  • Uyandıktan 10 dakika geçince %90ını hatırlamayız.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın seviyede koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Çok fazla ruhsal sorunları bulunan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya yorumları mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler vs. pek çok nokta konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada annesiyle yatmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.