Rüyada anneye ateş etmek

Mühittin V.(36) - Ankara sordu : "Tabirlerinizi birkaç yıldır her gün olmasa da takip ediyorum. rüyada anneye ateş etmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada anneye ateş etmek, mutlu olmaya, dostluklarında huzura, yakında alınacak hayırlı haber duymaya, emniyette kalmaya, iyi bir birlikteliğe, sağlığını kazanmaya, alın teriyle elde edilen ziynete, taleplerin hayata geçeceğine, şana kavuşulacağına, maddiyata gelecek fazlalığa, memuriyette mertebeye çıkılacağına işaret eder. Başka görüşlere göre de yalancı kişiye, muhtaç duruma düşmeye, parasal zarara, kıymet düşmesine, saklanansırların ortaya dökülmesine işarettir. Daha olumlu bir pencereden bakan tabirciler şöyle dediler ki: Bu umudunu kestikten sonra beklediği mülke, sıkıntı çekerek kavuştuğu kazanca, zorlanarak istediği itibarlı mertebeye, zahmetle düşlediği huzura yorulur.

"Rüyada anneye ateş etmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabirleri hakkında en sık sorulanlar

rüyada anneye ateş etmek
  • Rüya Yorumları uykuda bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Ortalama bir uyku süresinde birkaç saat süreyle rüya görürüz.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Yaklaşık bir kişinin yaşamının tahmini 3te 1ini, diğer bir tabirle yaklaşık 75 senelik bir yaşamın 25 yılını uykuda geçirir.
  • İleri derecede psikolojik sorunları olan kimseler dışında her birey rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. hareket edemez.
  • Bazen açıkça kimi zaman da üstü kapalı olarak geleceğe dair haberler alınır.

Yasal Uyarı: "Rüyada anneye ateş etmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.