Rüyada anneyi kucağına almak

Ruhşen I.(19) - İngiltere sordu : "rüyada anneyi kucağına almak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada anneyi kucağına almak, taleplerin yerine geleceğine, mutluluğa kavuşmaya, uzun ömre, dostluklarında feraha, tez zamanda öğrenilecek iyi gelişmelere, sıkıntı çekmeden elde edilen altına, aşk hayatının iyi olacağına, kazançlı yatırımlar gerçekleştireceğine, elinden her iş gelen bir insana, görgülü orta yaşlı tanıdığa, refaha kavuşmaya yorulur. Aynı zamanda zulüm görmeye, korktuğundan emin olunacağına, fenalığını gizleyen insana, zora düşmeye, huzuru yitirmeye yorulur. Kimi zaman da alimler şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya cefa çektikten sonra özlediği paraya, zahmetlerinin meyvesini alarak elde ettiği feraha, ümitsizlikten sonra kavuştuğu nimete, umudunu yitirdikten sonra istediği yüksek mertebeye yorulur.

"Rüyada anneyi kucağına almak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamı hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada anneyi kucağına almak
  • Rüya Yorumları yapan bireyin tüm geçmiş tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Düş denilen olgu, uyurken yaşanan tuhaf hallerdir
  • Belirli herhangi bir nesne içeren rüya, genellikle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Yaklaşık her gece bir iki saat civarı rüya görülür.
  • Rüya yorumcusu, kesinlikle tabirden rüya sahibinin ne şekilde etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, ruhsal problemlere neden olabilecek değerlendirmelerden olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Beynimiz sıfırdan simalar oluşturamaz. Rüyalarda gördüğümüz yüzler hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz yaşantımız boyunca binlerce yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz yüz becerisine sahibiz.
  • Aşırı psikolojik problemleri bulunan insanlar dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Kobay hayvanlar üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada anneyi kucağına almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.