Rüyada apartmanın yan yatması

Serdar G.(35) - İstanbul sordu : "Kesinlikle internette bulunan en güvenilir rüya web sitesi ruyadanegormek. rüyada apartmanın yan yatması yorumlayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada apartmanın yan yatması, sözünü yerine getireceğine, üne ulaşılacağına, dingin olacağına, duygusal hayatın yolunda olduğuna, faydalı işler ile meşgul olacağına, sevince, iyi işler yapacağına, malın temiz olmasına, hünerli bir insana, sağlıklı bir ömre, zengin insana işaret eder. Nadiren de düşmanlık görmeye, ticaret alanında başarısızlığa, düşmanlığını saklayan yöneticiye, sıkıntılı hayata, art niyetli bir kimseye yorulur. Farklı bir açıdan yaklaşan ulemalar şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kavuştuğu başarıya, cefa çekerek kavuştuğu servete, zahmet çekerek hayalini kurduğu iyi bir geleceğe, uğraşlarının sonunda umduğu temiz rızka delalettir.

"Rüyada apartmanın yan yatması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamı hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada apartmanın yan yatması
  • Rüyalarda genellikle iç ses vardır. Bilmediğimiz şehirlerin, tanışmadığımız insanların isimlerini söyler.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler vb. pek çok değişken ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Zihnimiz vücudumuzun o sırada duyduğu olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Bir çok hayvan kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya tabircisinin mutlaka rüyanın karşılığını bilmesi gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada apartmanın yan yatması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.