Ruyada araba aldığını gormek

Minegül O.(30) - İstanbul sordu : "ruyada araba aldığını gormek yorumlayabilir misiniz? "

Ruyada araba aldığını gormek, zorluk çekmeden elde edilen rızka, vefalı çocuğa, arzuların hayata geçeceğine, dostluklarında huzura, hünerli bir kimseye, sevince kavuşulacağına, samimi orta yaşlı akrabaya, aydınlık zamanlara, getirili iş yapacağına, verimli işler gerçekleştireceğine, zengin yöneticiye delalet eder. Bazen de kıymet yitirmeye, fenalık görmeye, fenalığını gizleyen kişiye, kederden sıyrılamamaya, sevimsiz duruma düşmeye yorulur. Farklı bir çerçeveden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya yardım alarak umduğu servete, zorlukla hak edilen nimete, cefa ile birlikte ulaştığı daha iyi bir hayata, uzun bir bekleyişin sonunda hak edilen mutluluğa delalettir.

Rüyalarınızın analizleri konusunda en çok merak edilenler

ruyada araba aldığını gormek
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Ortalama bir insan ömrünün yaklaşık üçte birini, başka bir deyişle ortalama yetmişbeş senelik bir ömrün 25 senesini uyuyarak tüketir.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde önemini sürdürmektedir.
  • Rüya yorumları yapılırken mutlak suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Uyku, geçici ölüm olarak da değerlendirilir
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Rüya, geniş ve soyut bir alemdir.

Yasal Uyarı: "Ruyada araba aldığını gormek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.