Rüyada araba cezası

Mualla P.(42) - İstanbul sordu : "Selamun aleyküm; rüyada araba cezası yorumlar mısınız? "

Rüyada araba cezası, refaha kavuşmaya, sevenleriyle refah içinde geçecek ömre, zengin tanıdığa, istenilen kuvvete ulaşmaya, zorluk çekmeden kazanılan ziynete, karmaşadan uzak bir hayat süreceğine, hüner sahibi bir insana, emniyetli olmaya, samimi genç tanıdığa, hayırlı uğraşlar gerçekleştireceğine, yakın zamanda alınacak sevindirici havadise yorulmaktadır. Aynı zamanda saklanansırların ortaya çıkmasına, huzurunun kaçacağına, üzüntü verecek durumla karşılaşılacağına, zarar görmeye, parasal zarara yorulur. Farklı bir açıdan yaklaşan tabirciler şöyle yorumlarlar: Görülen rüya sıkıntıya düşerek hak edilen feraha, cefa çektikten sonra düşlediği rahatlığa, zahmet çekerek umduğu mala, sıkıntıya düşerek hak ettiği galibiyete yorulur.

"Rüyada araba cezası" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabir edilmesi ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada araba cezası
  • Rüya yorumu yapan kişinin kesinlikle rüyalarda görülenin tabirini bilmesi gerekir.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dk. sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini unuturuz.
  • Ortalama bir bireyin hayatının ortalama 3te 1ini, başka bir yorumla yaklaşık 75 senelik bir yaşamın yirmibeş senesini uyuyarak geçirir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler gibi pek çok parametre üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • Denek hayvanları kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya tabiri yapan kişinin maneviyatının güçlü olması gereklidir.
  • Aşırı psikolojik problemleri bulunan insanlar dışında herkes rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada araba cezası" yazısı izinsiz kopyalanamaz.