Rüyada araba görmek araba kullanmak

Muharrem V.(38) - Kastamonu sordu : "rüyada araba görmek araba kullanmak açıklar mısınız? "

Rüyada araba görmek araba kullanmak, sevince ermeye, paraya gelecek fazlalığa, cömert insana, zorluk çekmeden kazanılan paraya, sevdikleriyle gülmeye, uzun ömre, gıpta ile bakılan kuvvete ulaşmaya, refah dolu zamanlara, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, gönül ilişkisinin iyi olacağına, bir kaç hafta içinde duyulacak müjdeli haber duymaya yorulmaktadır. Aynı zamanda ticaret alanında başarısızlığa, ferahının bozulacağına, sıkıntıya hayata, kötü niyetli bir yabancıya, maddi zorluğa yorulmaktadır. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan çağdaş ulemalar şöyle derler ki: Görülen rüya zorlukları aşarak beklediği berekete, zorlanarak umduğu rahata, sıkıntıyla ümit ettiği beceriye, meşakkatle birlikte özlediği rahatlığa yorulmaktadır.

"Rüyada araba görmek araba kullanmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın anlamları ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada araba görmek araba kullanmak
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Zihnimiz sıfırdan simalar yaratamaz. Rüyalarda görülen suratlar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ama anımsamadığımız suratlardır. Hepimiz yaşantımız sırasında binlerce surat gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız sima yeteneğine sahibiz.
  • Rüya Yorumları yapan kişinin bütün eski tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç ses bulunur. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, yabancı kimselerin isimlerini bildirir.
  • Uyku, geçici ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Rüya tabiri ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Uyandıktan 5 dk. sonra gördüklerimizin yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.

Yasal Uyarı: "Rüyada araba görmek araba kullanmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.