Rüyada arabanın arka koltuğunda oturmak

Uygur M.(25) - Yozgat sordu : "Selamlar, Sitenizi birkaç yıldır her gün olmasa da inceledim. rüyada arabanın arka koltuğunda oturmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada arabanın arka koltuğunda oturmak, problemlerden arınmış kalacağına, arzuların gerçekleşeceğine, büyük makama çıkacağına, faydalı işlere, sağlıklı yaşamaya, sevineceğine, manevi yükü bulunan tanımadığı bir kişiden kendini kurtarmaya, ticari getirisi yüksek iş içinde bulunacağına, rahatlamaya, eşiyle birlikte gülmeye, yüksek kısmete işarettir. Başka görüşlere göre de ticaret nedeniyle sıkıntıya, yalancı tanıdığa, rahatının kaçacağına, düşmanlık görülmesine, maddi zarara delalet eder. Bazen de rüya yorumcuları şöyle tabir ederler: Bu rüya zorlukları aşarak hasret duyduğu ganimete, zorlukların sonrasında hak edilen mala, cefa çekerek kavuştuğu itibara, cefa ile birlikte hak edilen galibiyete delalet eder.

"Rüyada arabanın arka koltuğunda oturmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumları ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada arabanın arka koltuğunda oturmak
  • Belirgin herhangi bir olay görülen rüya, genellikle direkt olarak o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüyalar alemi, büyük ve soyut bir dünyadır.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından değişik tanımlamalar getirilmiştir.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Rüyalarda bir iç ses bulunur. Daha önce gitmediğimiz yerlerin, yabancı insanların adlarını söyler.

Yasal Uyarı: "Rüyada arabanın arka koltuğunda oturmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.